POMPE CUCCHI
Шестерні, мембранні, плунжерні насоси Pompe Cucchi (Італія)
Компанія Pompe Cucchi (Італія) вже понад 40 років виробляє дозуючі та шестерні, мембранні та поршневі насоси для хімічної, фармацевтичної, харчової та інших галузей промисловості.
Система керування якістю сертифікована UNI EN ISO 9001:2000. Насоси виготовляються відповідно до стандартів CE 89/392, 91/368, 93/44/68, 98/37 – UNI EN ISO 14847, 809 – API 809 – MR .
Проектування та розробка ведеться в технічному відділі з використанням найсучаснішого програмного забезпечення. Внутрішня єдина наскрізна комп’ютеризована система IBM AS400 включає управління виробництвом, облік усієї продукції, швидку ідентифікацію, пошук і відправку запасних частин за серійним номером насосів, відстеж.
Шестерні насоси Pompe Cucchi (Італія)
Виробнича програма Pompe Cucchi (Італія) по шестерним насосам включає дозуючі насоси серії N, дозуючі насоси серії MX, об’ємні перекачують шестерні насоси серії B, об’ємні моноблочні перекачують шестерні насоси серії серії WP.
Плунжерні та мембранні дозуючі насоси Pompe Cucchi, Італія
Хімічні дозуючі насоси, що виготовляються компанією Pompe Cucchi, характеризуються винятковою надійністю і вимагають мінімального обслуговування в процесі експлуатації.
Тестування насосів проводиться на власному гідравлічному стенді, оснащеному високоточним обладнанням з відповідним програмним забезпеченням для вимірювання, візуалізації та друкування результатів. Для вирішення всіх проблем перекачування корозійних та токсичних рідин на заводах, де безпека та відсутність протікання – необхідна умова експлуатації, ідеально підходять насоси Pompe Cucci з магнітною муфтою.
Зобласні науково-дослідні розробки, пошук сучасних матеріалів та способів обробки дають можливість компанії постійно вдосконалювати технологію виробництва насосів, знаходити нові застосування, які вважалися неможливими лише кілька років тому. Так, при виробництві насосів, що працюють в особливо складних умовах з 1996 застосовується нова термічна обробка HH (High Hardness). Цей сучасний вид термічної обробки деталей надає їм високу зносостійкість, низький коефіцієнт тертя та стійкість до корозії. Він дозволяє досягти жорсткості поверхні 4000 одиниць за шкалою Віккерса. Точно таку термообробку проходять життєво важливі деталі двигунів у Формулі-1.